Янукович визначив, хто платитиме більше податків

Президент ініціював перенесення основного податкового навантаження в Україні на шкідливу для здоров'я людини продукцію, ресурси та екологічні платежі.

Президент Віктор Янукович виступив із вимогою ухвалити новий податковий кодекс до кінця поточного року та перенести основне податкове навантаження з виробництва на "споживання, особливо шкідливої для здоров'я людини продукції, ресурси та екологічні платежі".

Про це глава держави заявив, виступаючи зі зверненням до народу в палаці "Україна" у четвер, 3 червня.

"Я вимагатиму якнайшвидшого реформування податкової системи. Ставлю амбітне завдання у наступний рік увійти з новим податковим кодексі", - заявив президент.

У новому кодексі, за його словами, "основне навантаження буде перенесено з виробництва на споживання, особливо шкідливої для здоров'я людини продукції, ресурси та екологічні платежі".

"Буде неодмінно збережена спрощена система оподаткування, ми скасуємо малоефективні податки, викорінимо проблему несвоєчасного відшкодування ПДВ", - пообіцяв президент.

"Ми маємо припинити порочну практику проїдання бюджетних коштів. Тепер вони будуть максимально спрямовуватися на пріоритетні інвестиційні проекти та соціальні реформи, буде посилено контроль за цільовим використанням коштів", - додав Янукович.

Нагадаємо, президент також поставив завдання протягом п'яти років завершити приватизацію держмайна України, побороти "дикий капіталізм", який зараз існує в державі, та виграти боротьбу з бідністю.

Раніше уряд, представляючи нові принципи фіскальної політики, пообіцяв різко скоротити кількість податків і зборів, що існують в Україні.

Читайте також:

Уряд пообіцяв значно скоротити податки

Реформи президента Януковича: повний список

Янукович оголосив про початок реформ: українці житимуть не менше 70 років

ВідеоЯнукович визначив, хто платитиме більше податків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: