Знайдено новий спосіб крадіжки ПІН-кодів банківських карт

Злочинці навчилися за допомогою інфрачервоних камер зчитувати ПІН-коди банківських карток.

Американські вчені попереджають, що зловмисники вигадали новий спосіб викрадання кодів банківських карток за допомогою інфрачервоних камер.

Вкрасти ПІН-код зловмисники можуть після того, як людина зробила фінансову операцію в банкоматі або магазині.

Про загрозу повідомила група учених з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго. Згідно з отриманими даними, злочинці здатні викрадати ПІН-коди банківських карток за допомогою інфрачервоних камер, що вимірюють температуру на панелі клавіатури банкомату.

Подушечки пальців залишають на тих клавішах, які були натиснуті, тепловий слід. По рівню температури прочитується і послідовність натиснення. Звичайно, викрадений ПІН-код без карти даремний. Проте гіпотетично ситуація, коли зловмисник зчитає код і потім вкраде гаманець з карткою, є цілком реальною.

У сферу уваги дослідників потрапили банкомати двох типів - як з металевою клавіатурою (Dynasystem 00-101088-008В), так і з пластиковою (Diebold 19-019062-001M REV1).

Металеві кнопки при цьому виявилися куди більш проблемними для прочитування температури клавіш за допомогою інфрачервоної камери, оскільки зображення супроводжувалося надмірним "шумом". Що стосується пластикових кнопок, то на них тепловий слід лишався більш помітним.

Нагадаємо, станом на червень загальна кількість активних платіжних карток в Україні склала 32,066 мільйона штук, повідомили у Нацбанку.

Читайте також:

Кількість активних платіжних карт в Україні перевищила 32 млн штук

Українці не довіряють платіжним терміналам

Банкіри не хочуть відмовлятися від комісії у банкоматах

Українських торговців зобов'язали приймати платіжні картки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: