Фредді Крюгер стане новим персонажем Mortal Kombat

Для файтинга Mortal Kombat було створено чотири додаткових персонажа, серед яких зокрема присутній легендарний маніяк з вулиці В'язів.

Фредді Крюгер став останнім додатковим героєм, якого можна буде скачати для комп'ютерної гри Mortal Kombat. Доповнення з Крюгером буде доступне для завантаження з 9 серпня 2011 року.

У Фреді Крюгера в грі є власний набір індивідуальних прийомів. Він бореться двома рукавичками зі сталевими лезами, а серед його "коронних" ударів - можливість кинути супротивника в топку або затягнути його до пекла. Трейлер, в якому демонструються здібності Фредді, можна подивитися тут.

Повідомляється, що Фредді в Mortal Kombat створений не на класичному герої, якого зіграв Роберт Інглунд, а на персонажі рімейка, що вийшов у 2010 році. Там роль легендарного маніяка виконав Джекі Ерл Хейлі, також відомий за роллю Роршаха у фільмі про супергероїв "Зберігачі" ("Watchmen").

Для файтинга Mortal Kombat було створено чотири додаткових персонажа. Крім Фредді, в гру можна включити войовницю Скарлет, ніндзя Рейн і сліпого самурая Кенши.

Файтинг Mortal Kombat, що вийшов в квітні 2011 року для Xbox 360 і PS3, став перезапуском оригінальної серії ігор. Сюжет нової гри був заснований на перших трьох іграх. Mortal Kombat був тепло зустрінутий критиками і гравцями і став одним з найбільш комерційно успішних проектів цієї весни. Гра була розроблена NetherRealm Studios і видана Warner Bros.

Читайте також:

У Facebook можна буде грати в Civilization

Мавп навчили грати в комп'ютерні ігри

Психологи виявили, що агресивні комп'ютерні ігри не шкідливі, а корисні

Комп'ютерні ігри покращують зір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: