Honda винайшла універсальний уніцикл

Одне колесо та сидіння - новий засіб пересування містом від японської корпорації Honda під назвою U3-X. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Японська корпорація Honda анонсувала транспортний засіб U3-X, який дозволяє легко переміщатися навіть заповненими пішоходами вулицями.

Універсальний уніцикл, як його називають в Honda, схожий на цифру 8, в якій нижнє коло є колесом, а на верхньому укріплено сидіння.

Водій управляє U3-X, переміщаючи вагу в потрібну сторону. Виробники стверджують, що U3-X не падає і здатен зберігати рівновагу навіть без водія.

Формально U3-X може і не відноситися до класу уніциклів. Його колесо складається з безлічі маленьких коліс, які і забезпечують рух у будь-який бік. U3-X важить менше 10 кілограмів і пересувається за рахунок літієво-іонних батарей, ємкості яких вистачає на годину. Максимальна швидкість транспортного засобу становить 6 кілометрів на годину, тобто лише трохи перевищує швидкість пішохода.

Раніше двоколісний автомобіль для міста представив General Motors. Об’єднавшись з компанією Segway (відомою створенням "самозбалансованих" скутерів), GM розпочав новий проект під назвою P.U.M.A. – доступний та зручний вид транспорту для заповнених міських вулиць, компактний автомобіль на двох колесах.

Читайте також:

Новий Peugeot iOn їздитиме на батарейках від мобільника

Американці готують до випуску літаючі мотоцикли

General Motors створив двоколісний автомобіль

Літаючий автомобіль-трансформер вперше піднявся у повітря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: