Mail.ru Group спростувала інформацію про об'єднання "Однокласників" і "ВКонтакте"

Mail.Ru Group і прес-служба "ВКонтакте" заявили, що не проводять переговорів щодо об’єднання.

Mail.ru Group офіційно спростувала інформацію про плани об'єднання конкуруючих соціальних мереж "Вконтакті" та "Однокласники".

Коментар наданий "Ленте.ру" прес-службою холдингу.

Згідно зі спростуванням, глава Mail.Ru Group Дмитро Гришин "ні публічно, ні в приватній бесіді з журналістом не говорив про потенційне об'єднання активів, так само як і не називав ніяких конкретних імен активів".

Заява про те, що отримання контролю над "ВКонтакте" було б "стратегічно вигідно з точки зору конкуренції російських Інтернет-компаній з міжнародними глобальними гравцями", Гришин зробив у відповідь на публічне питання журналіста на цю конкретну тему в рамках інтернет-форуму "РІФ- 2011 ".

Глава Mail.ru Group також додав: "Чи буде це, коли, як, в якому вигляді - це питання домовленості акціонерів між собою. Домовимося чи ні - покаже час".

Прес-служба "ВКонтакте" також спростувала можливість об'єднання з кимось, заявивши, що ніяких переговорів з цього приводу не проводилося і не планується.

Інформація про те, що Mail.ru Group планує об'єднати свої активи в єдину соціальну мережу, була опублікована вранці 21 квітня "РБК daily".

У даний момент холдингу належить 100% соціальної мережі "Однокласники" та 32,5% "ВКонтакте".

Читайте також:

Соцмережа "ВКонтакте" закрила вільну реєстрацію

Відео "Вконтакте" стане платним

"Однокласники" зробили смайлики платними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: