Супутникопад на Землі: слідом за американським впаде німецький

Після американського спутника UARS, який впаде на Землю у п’ятницю, у листопаді може впасти німецький космічний телескоп.

Німецький космічний телескоп Rosat у листопаді може впасти на Землю. Вчені вважають, що падіння супутників пов'язане з піком сонячної активності.

Уламки німецького супутника, в тому числі величезна лінза, можуть істотно перевершити за розміром уламки американського супутника UARS, який повинен сьогодні впасти в Індійський океан, пише Daily Telegraph.

Багато вчених вважають, що на Землю в найближчі роки чекає справжній супутникопад через пік сонячної активності, який фахівці прогнозують у 2013 році.

"Кількість супутників, що падають, зараз уже більша, ніж два роки тому. Ця тенденція продовжиться, і таких космічних апаратів у найближчі роки буде ще більше. Яким значним буде збільшення, і скільки супутників впаде на Землю, точно я сказати не можу", - сказав експерт Ігор Лисов.

Він повідомив, що головною причиною різкого збільшення падаючих супутників є черговий пік сонячної активності, який можна очікувати в найближчі роки.

"Коли активність Сонця висока, то зростає щільність верхніх шарів атмосфери і посилюється гальмування супутників", - пояснив експерт.

За словами Лисова, пік сонячної активності відбувається приблизно раз на 11 років і триває 4-5 років.

Як відомо, у п’ятницю, 23 вересня, на Землю має впасти 6-тонний американський супутник UARS, який втратив управління.

Читайте також:

NASA попереджає: 6-тонний супутник стрімко падає на Землю

Уламок української ракети впав на штат Колорадо в США

США знайшли супутник, який росіяни загубили після запуску

Очевидці зняли унікальне ВІДЕО падіння метеорита на столицю інків

ВідеоСьогодні на Землю впаде шеститонний супутник NASA

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: