У Австралії знайшли невідомий вид динозаврів

Частина кісток динозавра, якому дослідники дали кличку Зак, знаходилася прямо на поверхні.

На австралійській фермі по розведенню овець виявили останки невідомого виду динозаврів. На думку палеонтологів, він відносився до групи зауроподов - гігантських довгошиїх динозаврів. Про знахідку пише австралійська мережева газета The Australian.

Вік скам'янілостей складає близько 97 мільйонів років. Частина кісток динозавра, якому дослідники дали кличку Зак, знаходилася прямо на поверхні. Про збереження останків в повідомленні не говориться.

Ферма, де був виявлений Зак, знаходиться в районі, що отримав назву "Кладовища динозаврів". Він розташований в австралійському штаті Квінсленд. Раніше поряд з місцем виявлення Зака учені знайшли найбільший скелет динозавра зі всіх, будь-коли виявлених в Австралії.

До недавнього часу палеонтологи не розглядали Австралію як цікавий об'єкт для пошуків гігантських ящерів. Проте останніми роками в цій країні було зроблено відразу декілька крупних знахідок. У липні 2009 року вийшла стаття, автори якої описали останки відразу трьох невідомих видів древніх ящерів.

Нагадаємо, австралійські палеонтологи у липні повідомили, що відкрили три нові види динозаврів у результаті вивчення скам'янілостей крейдяного періоду.

Один з динозаврів, який отримав ім'я Australovenator wintonensis, був кровожерливим хижаком з трьома великими кігтями на кожній лапі.

За словами палеонтолога Скотта Хакнелла, Australovenator wintonensis був страшніший, ніж хижаки у фільмі "Парк юрського періоду". Хакнелл називає його "гепардом свого часу".

Читайте також:

В Австралії знайшли останки трьох динозаврів

У Китаї знайшли "цвинтар" динозаврів

Динозаври вимерли протягом кількох годин

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: