"Яндекс" запустив нову пошукову платформу

Завдяки "Рейк'явіку" "Яндекс" буде вести пошук з урахуванням мовних уподобань користувача. "Рейк'явік" враховує, як часто користувач переходить по знайденим "Яндексом" посиланнях на англомовні ресурси.

Російський пошуковик "Яндекс" запустив нову пошукову платформу під назвою "Рейк'явік".

Завдяки "Рейк'явіку" "Яндекс" буде вести пошук з урахуванням мовних уподобань користувача. "Рейк'явік" враховує, як часто користувач переходить по знайденим "Яндексом" посиланнях на англомовні ресурси. Якщо це відбувається регулярно, то в результатах пошуку буде відображатися більше посилань на такі сайти.

Посилання на англомовні ресурси показуються у відповідь на запити англійською мовою. При цьому "Рейк'явік" ігнорує російськомовні запити, набрані латинськими літерами, помилки розкладки клавіатури та адреси сайтів.

Більшість користувачів "Яндекса" воліють отримувати у відповідь на свій запит посилання російською мовою, зазначив керівник відділу розробки якості пошуку "Яндекса" Денис Расковалов. Частка тих, хто віддає перевагу англомовним ресурсам, становить близько 8%.

Попередня пошукова платформа "Яндекса" називалася "Краснодар" і була запущена в грудні 2010 року. Назви платформ збігаються з назвами міст, причому при виборі назви для нової платформи використовується принцип "гри в міста". Кожна нова назва починається на ту букву, на яку закінчується попереднє: "Обнінськ" - "Краснодар" - "Рейк'явік".

Читайте також:

"Яндекс.Гроші" і платіжний сервіс QIWI працюють в Україні незаконно

"Яндекс" за один день подорожчав на 4,5 мільярда доларів

"Яндекс" констатував, що все менше користувачів цікавляться коханням

Яндекс розповів, які картинки шукають українські користувачі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: