Японці розробили п'ятипальцеву мишку

П'ятипальцевий маніпулятор Amenbo дозволить більш майстерно управляти програмами, які вимагають точного позиціонування - наприклад, редакторами 3D-графіки.

Японська компанія Double Research & Development представила маніпулятор-мишку Amenbo, який дозволяє управляти комп'ютером, використовуючи всі п'ять пальців руки.

Маніпулятор складається з шести основних елементів: опори для долоні та п'яти підставок під пальці, які з'єднуються з опорою проводами. У кожну підставку вбудований датчик, який відстежує рухи пальця, а також вираховує тиск, який палець здійснює на підставку.

Розробники стверджують, що пристрій може застосовуватися для управління програмами, які вимагають точного позиціонування - наприклад, редакторами 3D-графіки. У демонстраційному ролику Amenbo використовується для роботи з редактором 3D CAD.

За заявою Double Research & Development, новий маніпулятор має ряд переваг перед іншими пристроями вводу. Так, на відміну від Kinect (який дозволяє користувачеві взаємодіяти з ігровою приставкою через усні команди, пози тіла), Amenbo фіксує не тільки рухи руки, але і тиск, який чинять пальці на поверхню. Від сенсорних панелей маніпулятор відрізняє здатність "бачити" кожен палець окремо.

Наразі пристрій можна підключити до комп'ютера з операційною системою Windows 7. Чи будуть підтримуватися інші платформи, не уточнюється. Також неясно, чи мають намір розробники запустити Amenbo у серійне виробництво.

Читайте також:

ЗМІ розкрили характеристики iPhone 5

На Тайвані розробили "паперовий дисплей", який відтворює ч/б відео

Додаток для iPhone стежитиме за родимками на тілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: