"Аферист сторіччя" Бернард Медофф назвав уряд США "фінансовою пірамідою"

Бернард Медофф, який відбуває 150-річний термін ув'язнення за шахрайство, вважає вжиті США заходи з подолання кризи "анекдотом".

"Аферист сторіччя" Бернард Медофф назвав вжиті американським урядом заходи після нещодавньої фінансової кризи "сміховинними", а федеральну владу США - фінансовою пірамідою.

"Регуляторна реформа - це анекдот", - сказав Медофф з в'язниці у телефонному інтерв'ю американським журналістам.

Він розкритикував фінансову систему держави, зазначивши, що комісія з цінних паперів і бірж США виглядає "жахливо", а "сам уряд - це фінансова піраміда".

Раніше Бернард Медофф заявляв, що банки і хедж-фонди були фактично співучасниками його фінансової піраміди.

"Банки давали зрозуміти: якщо ти робиш щось протизаконне, ми про це знати не хочемо", - казав він.

Крім того, на початку лютого адвокат жертв піраміди Бернарда Медоффа подав позов на 6,4 млрд доларів проти другого за величиною банку США - JP Morgan Chase. Юрист запевняє, що банк, який обслуговує рахунки Медоффа, був у самому центрі афери. JP Morgan зв'язок з пірамідою заперечує.

Однак, згідно з документами, топ-менеджери JPMorgan Chase сумнівалися в законності інвестиційного бізнесу Медоффа ще за 18 місяців до краху його фінансової піраміди, однак продовжували вести з ним бізнес.

Колишній голова ради директорів біржі Nasdaq 72-річний Медофф був заарештований в грудні 2008 року, а в березні 2009 року він визнав, що протягом усього цього часу обдурював інвесторів і державу, не здійснював жодних акцій, а просто перераховував гроші на свій банківський рахунок, видаючи з нього кошти у вигляді "прибутку" на вимогу клієнтів.

Зараз аферист відбуває 150-річний термін у в'язниці Північної Кароліни. Він також засуджений до штрафу у подвійному розмірі завданої шкоди.

За 20 років існування фонду Madoff Investment Securitites фінансист залучив 64,8 млрд доларів, обіцяючи клієнтам високі відсотки.

Читайте також:

Сина засудженого шахрая Медоффа знайшли повішеним

Мавроді запускає нову піраміду МММ-2011: "Ми можемо багато"

У США знайшли головних винуватців фінансової кризи

Держборг США сягнув 14 трильйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: