Ассанж розкритикував міжнародні платіжні системи

Ассанж назвав міжнародні платіжниі системи Visa, MasterCard та PayPal інструментом американської політики.

Засновник скандально відомо сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж розкритикував дії міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard та PayPal, які припинили в грудні переводи користувальницьких пожертвувань на користь Інтернет-ресурсу.

Звернення Ассанжа було надано його матір'ю Крістіною Ассанж та оприлюднено в ефірі австралійського телеканалу Channel 7.

"Тепер ми знаємо, що (платіжні системи) Visa, MasterCard та PayPal є інструментами зовнішньої політики США. До цього часу це було невідомо", - заявив Ассанж.

"Я закликаю світову спільноту захистити мої праці і моїх близьких від цих протизаконних і аморальних дій", - йдеться в заяві. "Мої переконання є непорушними. Я залишаюся вірним ідеалам, які я проголошував", - наголосив він.

Як повідомлялося, Visa і MasterCard заблокували всі платежі на адресу скандального сайту WikiLeaks 7 грудня.

Того ж дня засновника WikiLeaks було заарештовано. Він з'явився в Скотланд-Ярд добровільно після того, як напередодні британська влада отримала європейський ордер на його арешт і необхідні документи з видачі австралійця Швеції, де він обвинувачується в зґвалтуванні і сексуальних домаганнях. При цьому британський суд відхилив прохання звільнити Ассанжа під заставу.

Сайт WikiLeaks, що спеціалізується на публікації "закритої", в тому числі таємної документації міністерств і відомств США, 29 листопада вкотре опинився в центрі уваги після публікації службових документів і листування американських дипломатів.

Раніше в ЗМІ потрапила інформація про характеристику світових лідерів, яку їм давали в Держдепі США, секретні переговори, оцінки внутрішньополітичних ситуацій у різних країнах, у тому числі Україні і Росії. За словами Ассанжа, на вивчення всього оприлюдненого ним листування американських дипломатів піде не менш, ніж сім років.

Читайте також:

Прихильники Ассанжа "напали" на Швецію, зламавши урядові сайти

З'явилися фото бункера з серверами WikiLeaks

Хакери атакували сайт ліванської газети, що публікує документи WikiLeaks

WikiLeaks розколовся, соратники Ассанжа "повстали" проти культу особи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: