Автор "Посібника для педофілів" відбувся умовним терміном

Суд США дав два роки умовно автору "Посібника для педофілів" і зобов'язав ходити до психіатра.

Житель Колорадо Філіп Рей Грівз-другий, який склав посібник для педофілів, засуджений до двох років умовно за розповсюдження непристойних матеріалів.

Грівз відбувся умовним терміном завдяки тому, що погодився піти на угоду зі слідством. На фінальному засіданні суду 6 квітня обвинувачений не став ні визнавати, ні заперечувати свою провину (так званий no contest plea), тим самим дозволивши судді поставити крапку в процесі.

Суд над Грівзом проходив у штаті Флорида, в законодавстві якого є механізми для переслідування подібних злочинців. За умовами угоди, 48-річному Грівзу дозволено повернутися на батьківщину в Пуебла, штат Колорадо. Він також уникнув внесення до загальнонаціонального список "сексуальних злочинців" (sex offenders). У той же час суд зобов'язав Грівза регулярно відвідувати психіатра.

Філіп Грівз потрапив у поле зору громадськості в кінці 2010 року. Він виставив в інтернет-магазині Amazon складену ним брошуру під назвою "Путівник педофіла до любові і утіхам: Звід правил любителя дітей". У ній містяться поради про те, як правильно і безпечно для себе спокусити дитину, а також описуються ситуації з точки зору жертви педофіла. Поява настільки суперечливого видання у продажу обурила американців; під тиском громадськості Amazon виключив посібник для педофілів зі свого асортименту.

Незабаром після цього Грівзом зацікавилася поліція. Притягнути його до відповідальності як педофіла не представлялося можливим, оскільки доказів його причетності до подібних дій не було. У підсумку до розслідування підключилися правоохоронні органи Флориди. Поліцейські купили в Грівза примірник його путівника і тим самим отримали можливість звинуватити його в розповсюдженні непристойних матеріалів. У грудні 2010 року розповсюджувач гіда до любові і утіх був арештований і доставлений у флоридську в'язницю.

Примітно, що сам Філіп Рей Грівз-другий не раз підкреслював, що не є педофілом і жодного разу в житті не мав сексуального контакту з неповнолітніми. Тим не менш невдаха письменник заступався за педофілів, стверджуючи, що суспільство їх просто не розуміє і тому обумовлює.

Нагадаємо, в Україні, починаючи з грудня, будуть саджати за ґрати за педофілію в Інтернеті.

Читайте також:

У США заарештували автора "Посібника для педофілів"

Вихователь дитячих ясел зґвалтував 50 малюків перед камерою

В Україні відтепер за педофілію в Інтернеті саджатимуть за ґрати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: