Більше півмільярда жителів Індії не мають туалетів

За даними Світового банку, найбільші економічні втрати Індії приносять передчасна смертність від хвороб, обумовлених недотриманням санітарно-гігієнічних норм, і витрати на лікування цих хвороб.

Майже 638 млн жителів Індії, що становить близько 54 відсотків населення країни, не мають можливості користуватися туалетами. Про це йдеться в спеціальному дослідженні, проведенему ЮНІСЕФ.

Ця цифра становить 58% від числа людей у ​​всьому світі, які справляють природні потреби на вулиці, відзначають експерти ЮНІСЕФ.

Фахівці ООН відзначають, що відсутність нормальних туалетів сприяє високому ступеню антисанітарії та поширенню пов'язаної з нею хвороб.

"Це ганьба", - так прокоментував для видання інформацію ЮНІСЕФ федеральний міністр з питань питної води та санітарії Джайрам Рамеш. Він повідомив, що Індія вже почала програму щодо забезпечення всіх жителів туалетами і має намір завершити її до 2017 року.

Наприкінці минулого року Світовий банк опублікував результати спеціального дослідження, згідно з яким економічний збиток від антисанітарії в Індії щорічно становить близько 54 мільярдів доларів.

За даними експертів Світового банку, найбільші економічні втрати Індії - третьої найбільшої економіці Азії - приносять передчасна смертність від хвороб, обумовлених недотриманням санітарно-гігієнічних норм, і витрати на лікування цих хвороб.

Ще одна важлива причина економічних втрат Індії - зниження доходів від туризму: іноземні туристи нерідко бояться вирушати в країну, де щороку від діареї помирає близько 450 тисяч чоловік. При цьому експерти банку згодні з тим, що брак туалетів є однією з найважливіших причин високого ступеня антисанітарії в Індії.

Читайте також:

В Індії 23 дітей заразили ВІЛ при переливанні крові

Скандал в Індії: політики купують голоси виборців за героїн

Індус став найбільш смердючою людиною світу - він не миється уже 37 років

Індусам за добровільну стерилізацію видаватимуть машини і міксери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: