Британки визнали Тетчер найвпливовішою жінкою світу

У британському рейтингу найвпливовіших жінок Маргарет Тетчер посіла перше місце.

Маргарет Тетчер зайняла перше місце в британському рейтингу найвпливовіших жінок.

Британські центри дослідження громадської думки YouGov і AOL UK провели он-лайн опитування на замовлення сайту mydaily.co.uk серед 2048 мешканок країни у віці від 16 років і старше з метою виявити, хто з 25-ти відомих жінок має найбільший авторитет в очах англійок.

На перше місце "залізну леді" поставили 31 відсоток опитаних. На другому опинилася сестра милосердя і громадський діяч XIX століття Флоренс Найтінгейл (26 відсотків). Третій рядок рейтингу зайняла Мати Тереза (Агнес Гонджа Бояджіу) - католицька черниця, що присвятила життя допомозі бідним і хворим (25).

Королеві Єлизаветі II дісталося четверте місце. П'яте місце - у Опри Уїнфрі, шосту позицію розділили Мішель Обама і Джоан Роулінг. Єдина представниця шоу-бізнесу, що потрапила в першу десятку - актриса Джоана Люмлей, - зайняла сьомий рядок. Слідом за нею йде Анна Франк - автор щоденника, що картає нацизм. Колишня держсекретар США Кондолізза Райс отримала 9 відсотків голосів респондентів і передостаннє місце. Замикають десятку підприємниця Аніта Роддік і феміністка Германі Гріір.

Робота соціологів показала, що уявлення більшості жінок про те, на кого вони хотіли б бути схожим, істотно розходяться з парадигмою журналів і телепрограм про світське життя - британській фотомоделі Кейт Мосс дісталося лише 25-е місце.

При цьому соціологи зазначають, що лише 2 відсотки опитаних хотіли б помінятися місцями з Тетчер, у той час як 26 відсотків згодні обміняти своє життя на життя автора книг про Гаррі Поттера.

Серед тих якостей, якими впливові жінки зобов'язані своєму успіху, респонденти віддали перевагу відповідальності, після цього - працьовитості і потім - розуму. Привабливу зовнішність обов'язковим атрибутом успішної пані назвало лише 2 відсотки.

Читайте також:

Маргарет Тетчер терміново шпиталізували

"Залізна леді" Маргарет Тетчер святкує 85-річний ювілей

В Канаді поховали Маргарет Тетчер, сплутавши її з кішкою

ЗМІ склали рейтинг найвпливовіших жінок Британії

ВідеоБританки визнали Тетчер найвпливовішою жінкою світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: