Через Грузію вся Вірменія залишилась без інтернету

Через аварію в Грузії відсутній інтернет на території Вірменії.

Вірменія виявилася практично повністю позбавлена ​​інтернету через аварію в Грузії, оптові провайдери забезпечують зв'язок за рахунок резервних каналів. За даними місцевих ЗМІ, інтернет-зв'язок у Вірменії відключився приблизно в 19:00 за місцевим часом (17:00 за Києвом) у понеділок.

"На території Грузії сталася аварія на двох каналах, по яких інтернет надходить у Вірменію. Грузинські фахівці працюють над усуненням неполадок і обіцяють, що ремонтні роботи триватимуть близько двох годин", - повідомили РІА "Новости" в телекомунікаційній компанії "Арментел", додавши, що причини аварії грузинська сторона не розголошує.

Коментарів від грузинської сторони на момент публікації матеріалу отримати не вдалося. Всі вірменські оператори - "Арментел", FiberNet Communication і GNC-Alfa забезпечують зв'язок в даний час за рахунок наявних резервних каналів. Все вантажиться досить повільно, повідомляє "Інтерфакс".

В останні два-три роки Вірменія неодноразово залишалась без інтернету через аварії на території Грузії. Але не тільки. Так, у 2006 році Вірменія залишилася без інтернету на кілька годин, коли в районі вірменських міст Чаренцаван і Аштарак через необережність при проведенні будівельних робіт були пошкоджені кабелі.

Читайте також:

Новим Інтернет-хітом стала карта пенісів: українці випередили росіян

США збирають армію ботів для війни в соціальних мережах

Google звинуватив Китай у блокуванні пошти Gmail

У Сирії оголошено "твіттерну демонстрацію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: