Десантники пройшли хресною ходою по Червоній площі

У храмі Іллі Пророка на Ільїнці пройшла святкова літургія. Її здійснив глава синодального Комітету по взаємодії з козацтвом єпископ Павлово-Посадський Кирило.

Командування Повітряно-десантних військ, ветерани та діючі десантники 2 серпня взяли участь в урочистостях на Червоній площі, присвячених дню пам'яті пророка Іллі, "небесного покровителя" ВДВ.

Вдень у храмі Іллі Пророка на Ільїнці пройшла святкова літургія. Її здійснив глава синодального Комітету по взаємодії з козацтвом єпископ Павлово-Посадський Кирило.

Після богослужіння владика привітав присутніх з подвійним святом: Ільїним днем і днем ВДВ. Кирило закликав у дні, "коли центральну частину Росії спіткало страшне лихо, коли її спустошують посуха й пожежі", молитися Іллі-пророку.

Після служби парафіяни храму та представники ВДВ пройшли хресною ходою від храму до Лобного місця, де був здійснений святковий молебень.

Традиційно день ВДВ відзначається в Росії 2 серпня. У день свята діючі десантники та військовослужбовці запасу збираються великими групами в громадських місцях і влаштовують масові гуляння. Найчастіше святкування супроводжується розпиванням міцних напоїв, порушеннями правопорядку, хуліганством і дрібними порушеннями на зразок купання у фонтанах.

Читайте також:

Військові навчання "Сі Бриз" перейшли в активну фазу

В Україні проходять військові навчання "Сі Бриз-2010"

На півдні України розпочалися військові навчання "Сі Бриз"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: