Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тисячі геїв, лесбіянок, трансгендерів і транссексуалів взяли участь у щорічному святкуванні Дня вулиці Крістофер і провели з цієї нагоди гей-парад в центрі Берліна.

Гей-парад у Берліні_1
AFP
Гей-парад у Берліні
У німецькій столиці Берліні пройшов традиційний парад представників нетрадиційної сексуальної орієнтації.

"Чесна гра за різноманіття" ("Fairplay für Vielfalt") - так звучав девіз 33-го по рахунку Christopher Street Day (CSD), що відбувся за день до початку в Німеччині Чемпіонату світу з футболу серед жінок.

Головний посил заходу був спрямований проти гомофобії в спорті. Для того, щоб подивитися на барвистий і видовищний парад, в суботу, 25 червня, на вулицях Берліна зібралися близько 700 тис. людей.

Процесію, що складалася з 54 возів, цього року знову очолював правлячий бургомістр Берліна Клаус Воверайт. Він вийшов на парад у спортивному костюмі в супроводі свого партнера Йорна Кубіцьки.

"Як і раніше, гомофобія залишається проблемою в різних сферах суспільного життя, і проти цього явища необхідно боротися", - підкреслив Воверайт.

Аналогічний захід було проведено також у Франції.

Історія Christopher Street Day початися 27 червня 1969 року в Нью-Йорку, коли на вулиці Крістофер-стріт представники сексуальних меншин відкрито виступили проти дискримінації.

Відтоді гей-паради проходять влітку в багатьох містах світу.

Читайте також:

У Римі півмільйона геїв в костюмах наречених та аватарів сварили Берлусконі

Багатотисячний гей-парад Gay Pride у Тель-Авів

Польща скасує візи для учасників гей-параду з України 

Гей-парад у Москві провалився: геїв побили радикали, а потім затримала поліція

Залиште свій коментар

Вибір редакції