Хірурги помилково ампутували жінці здорову ногу

91-річній австрійці лікарі випадково відрізали здорову ногу, а потім, побачивши свою помилку, ампутували й другу кінцівку.

Австрійська влада розслідує справу про серйозну лікарську помилку. Хірурги випадково ампутували 91-річній жінці здорову ногу замість хворої, а потім відрізали і потрібну кінцівку.

Інцидент стався в лікарні міста Сент-Йохан (земля Тіроль). За даними прокуратури, операція, в результаті якої жінка позбулася обох ніг, була проведена 16 червня.

Як з'ясувало слідство, замість хворої ноги пацієнтці, ім'я якої не називається, ампутували здорову.

Коли лікарі зрозуміли, що зробили помилку, виправити що-небудь було вже неможливо. Хірургам нічого не залишалося, окрім як продовжити операцію і відтяти жінці другу ногу, ампутація якої була необхідна за медичними показаннями.

Нагадаємо, медичні помилки, що призводять до серйозних наслідків, трапляються не так уже й рідко. Так, у Британії минулого року лікарі випадково зашили жінці задній прохід. Як з'ясувалося, помилка була допущена під час операції з видалення матки - хірурги зашили пацієнтці і пряму кишку. Скупчення вмісту в кишечнику пенсіонерки призвело до розриву стінок кишки, вихід калових мас в черевну порожнину викликав у потерпілої перитоніт.

Читайте також:

Польському спецназівцю пересадили жіночі руки

Дівчина померла після того, як їй пересадили легені курця

Медики випадково зашили британці задній прохід

Американський "доктор Смерть" навіть у відпустці шукав жертв для ампутації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: