Ходорковський натякнув Мєдвєдєву, що його можна помилувати

Згідно з російською Конституцією, для того, щоб глава держави помилував засудженого, останній не зобов'язаний неодмінно визнати свою провину.

Екс-голова ЮКОСа Михайло Ходорковський розповів, як президент Росії може його звільнити з в'язниці.

Він знову поділився з західною пресою своїм поглядом на сучасну Росію з тюремної камери, де знаходиться за звинуваченнями в шахрайстві, несплаті податків та розкраданні нафти. В інтерв'ю французькій газеті Les Echos він розповів про корумповану бюрократію, якій слід остерігатися іноземним інвесторам, про те, чого не вистачає президентові Дмитру Мєдвєдєву для успішної модернізації, і про перспективи свого помилування.

"Я ніколи не визнаю провини у злочині, якого я не здійснював", - заявив Ходорковський. Він зауважив, що, згідно з російською Конституцією, для того, щоб глава держави помилував засудженого, останній не зобов'язаний неодмінно визнати свою провину.

Що стосується можливості виправдувального вироку, то екс-власник ЮКОСа сказав, що не вірить у незалежне рішення суду. "У процесі суддею вже здійснені низка дій, які явно виходять за норми права. Суд відмовився витребувати докази, приховані обвинуваченням і знаходяться в прокуратурі, а після відверто незаконного продовження арешту я взагалі оголошував голодування", - нагадав він.

Нагадаємо, московський міський суд відхилив скаргу колишнього керівника компанії ЮКОС Михайла Ходорковського на рішення про продовження йому терміну попереднього ув'язнення.

Ходорковський вважає, що суддя Віктор Данілкін, що веде другий процес проти нього, порушив закон, залишивши його під вартою до 17 серпня.

Читайте також:

Бакієв вирішив найняти колишнього адвоката Ходорковського

Ходорковський назвав найбільшу загрозу для світової спільноти

Ходорковському не вдалося оскаржити законність свого арешту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: