Іоанна Павла II зарахують до лику блаженних

Папа Римський Бенедикт XVI офіційно визнав, що його попередник Іоанн Павло II здійнсив диво - зцілив французьку черницю від хвороби Паркінсона.

Іоанн Павло II
AFP
Іоанн Павло II
Глава Римо-католицької церкви Бенедикт XVI призначив дату беатифікації – зарахування до лику блаженних – свого попередника, Іоанна Павла II, який помер у квітні 2005 року.

Беатифікація відбудеться 1 травня 2011 року. Підставою для подібного рішення стало зцілення французької черниці від хвороби Паркінсона. Ватикан офіційно визнав, що жінка вилікувалася після молитви, в якій просила покійного понтифіка про заступництво.

На урочисту церемонію 1 травня очікується приїзд тисяч паломників з усього світу, насамперед з Польщі - батьківщини колишнього Папи.

Згодом блаженний може бути зарахований до лику святих. Для цього потрібно надати докази ще одного подібного дива.

Іоанн Павло II (Кароль Войтила) народився в 1920 році в містечку Вадовіце Краківського воєводства Польщі. У 1978-му він став 264-м за рахунком понтифіком і першим за останні 455 років Папою не італійського походження.

Іоанн Павло II обіймав посаду глави Ватикану та Католицької церкви 27 років - довше на цій посаді перебував тільки апостол Петро, який традиційно вважається в католицизмі першим Папою Римським, а також Папа Пій IX (1846-1878).

Читайте також:

Кардинали визнали диво, яке здійснив Іоанн Павло II після смерті

У Ватикані напис російською прийняли за прокляття на адресу Папи

Ватикан канонізував першу святу з Австралії

Алі Агджа оголосив себе Христом і передрік кінець світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: