Кількість мільярдерів у Росії за рік збільшилася майже вдвічі

Forbes склав рейтинг найбагатших людей Росії, чий сукупний стан майже досяг відмітки в 500 мільярдів доларів.

Російська версія журналу Forbes склала рейтинг 200 найбагатших бізнесменів Росії, чий сукупний стан майже досяг відмітки в 500 мільярдів доларів. При цьому число доларових мільярдерів виросло за рік у півтора рази: з 62 до 101.

Очолив рейтинг найбагатших жителів країни голова ради директорів Новолипецького металургійного комбінату Володимир Лісін. Його статки Forbes оцінив в 24 мільярди доларів проти 15,8 мільярда доларів роком раніше.

Друге місце рейтингу займає власник "Сєвєрсталі" Олексій Мордашов зі статком у 18,5 мільярда доларів, а третє - президент групи "Онексім" Михайло Прохоров чий статок, за оцінкою Forbes, становить 18 мільярдів доларів.

Президент "Інтеко" Олена Батуріна, єдина жінка в списку, займає 77 рядок рейтингу зі статком в 1,2 мільярда доларів.

Сукупне багатство росіян, які потрапили в першу сотню складає 432 мільярди доларів. Для порівняння: минулого року журнал оцінив активи ста найбагатших підприємців країни в 297 мільярдів доларів.

Журнал "Фінанс", який опублікував у середині лютого 2011 рейтинг найбагатших людей Росії, також віддав перше місце Лісіну, проте оцінив його статки в 28,3 мільярда доларів.

Нагадаємо, перше місце у світовому рейтингу мільярдерів за 2011 рік, як і в минулому році, посів мексиканський медіамагнат Карлос Слім Хелу, чиї статки Forbes оцінив в 74 млрд доларів.

Найбагатша людина України Рінат Ахметов посідає 39 місце в цьому ж рейтингу, його статок оцінюється в 16 млрд доларів.

Читайте також:

Forbes оприлюднив список 100 найбагатших українців

Forbes склав рейтинг найбагатших холостяків світу

Forbes склав рейтинг найдорожчих покупок олігархів у 2010 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: