Комуністи заявили, що через рік Зюганов стане президентом Росії

У КПРФ переконані, що Геннадій Зюганов має всі шанси виграти президентські вибори в Росії у 2012 році: "і тоді Росія стане великою державою".

У Компартії РФ впевнені, що їхній лідер Геннадій Зюганов стане наступним президентом Росії.

"Вже цього року в грудні у результаті нищівної перемоги Комуністичної партії і досить великої фракції ЛДПР життя почне змінюватися у нашій країні. А остаточний перелом станеться у березні наступного року, коли президентом нашої країни стане Геннадій Андрійович Зюганов", - заявив депутат від КПРФ Костянтин Ширшов на пленарному засіданні Держдуми.

Комуніст жорстко розкритикував партію влади ("Єдина Росія"), зазначивши, що вони не виконали нічого з обіцяного в маніфесті 2002 року. На його думку, виправити ситуацію може лише прихід до влади комуністів.

Тільки тоді, за його словами, "Росія стане лідером світової політики і економіки".

Нагадаємо, результати березневих регіональних виборів у РФ засвідчили, що "Єдина Росія" лідирувала у всіх регіонах країни. Лідер партії Володимир Путін зазначив, що підсумки виборів демонструють довіру громадян Росії до влади.

Однак рейтинг популярності тандему Мєдвєдєв-Путін, за даними соціологів, поступово падає.

Зокрема, за даними Центру стратегічних розробок, з травня 2009 року по березень 2011 сальдо (рейтинг довіри мінус рейтинг недовіри) для Дмитра Мєдвєдєва склало мінус 12 пунктів, для Володимира Путіна - мінус 21, а для партії "Єдина Росія" - мінус 18.

На думку аналітиків Центру, політична криза в російському суспільстві вже розпочалася: поки що у прихованій формі, але найближчим часом вона може перейти у відкриту.

Читайте також:

Політологи побачили початок кризи: Росія повертається в кінець 1980-х

Горбачов "закрив дорогу" Путіну на вибори 2012 року

Волочкова заявила, що вона більше не член є***чої партії Путіна, бо та - справжнє г***но

У Рунеті завершився конкурс плакатів "Єдина Росія – партія шахраїв та злодіїв"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: