Мадрид зустрів Всесвітній день католицької молоді масовими протестами

Всесвітній з'їзд католицької молоді відкривається в столиці Іспанії на тлі масових протестів. Люди обурені високими витратами влади у зв'язку з візитом Папи Римського.

У столиці Іспанії Мадриді ввечері 16 серпня відкривається Всесвітній день католицької молоді, на який, за оцінками організаторів, зберуться близько мільйона людей.

Чинний з'їзд співпав з періодом масових соціальних протестів в Іспанії. Багато людей в цій країні незадоволені ліволіберальним курсом уряду прем'єр-міністра Хосе Луїса Родрігеса Сапатеро, який у зв'язку з безперервними соціальними заворушеннями був змушений призначити на 20 листопада дострокові загальні вибори.

Деякі реформи Сапатеро, такі як легалізація одностатевих шлюбів, експрес-розлучення і легалізація абортів, призвели і до серйозних конфліктів з католицькою церквою.

Демонстранти з руху "Обурені" ("Indignados") були ображені тим, що через прибуття на з'їзд католицької молоді Папи Римського Бенедикта XVI влада розігнала акції протесту, які проходили на центральній площі столиці Пуерта-дель-Соль. І закликали до нових демонстрацій - проти візиту Папи, високих витрат на проведення католицького зльоту, а також проти священиків-педофілів і церкви в цілому.

Шестиденний католицький зліт почнеться з богослужіння на площі Сібелес в центральній частині Мадрида.

У програмі з'їзду не тільки богослужіння, але і більше 300 культурних заходів.

Кульмінаційним моментом стане меса, яку Бенедикт XVI відслужить у неділю 21 серпня, на території аеродрому Куатро Вьєнтос біля Мадрида. Прибуття понтифіка в Мадрид очікується 18 серпня.

Всесвітній з'їзд католицької молоді заснував попередник Бенедикта Іоанн Павло II. Цей захід проводиться кожні два-три роки. Бенедикт XVI назвав його "святом віри".

Читайте також:

Мешканці Іспанії виступили проти занадто дорогого візиту Папи Римського

Папа Римський зізнався, що був членом нацистської організації

В британських погромах вбачають початок повстань у всій Європі

Десятки тисяч людей у Львові вийшли помолитися за Папу Римського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: