Нащадок Ротшильдів перетнув океан на судні з пластикових пляшок

Ротшильд-молодший за 4 місяці переплив океан на катамарані, сконструйованому з пластикових пляшок. Таким чином мільярдер вирішив привернути увагу до проблем екології.

Подорож Ротшильда через океан
AFP
Ротшильд-молодший та його команда прибули до Сіднею
Спадкоємець знаменитої династії мільярдерів Девід Ротшильд перетнув Тихий океан на судні, зробленому з пластикових пляшок.

Подорож тривала 4 місяці, протягом яких 31-річний американець і члени екіпажу пройшли шлях від Сан-Франциско до Сіднея довжиною у 8 тисяч морських миль.

Як розповіла прес-секретар команди Кім МакКей, основною метою цієї досить небезпечної морської пригоди було бажання привернути увагу громадськості до проблем забруднення навколишнього середовища.

"Насамперед Девід Ротшильд здобув славу і повагу, як запеклий борець за екологію", - підкреслила МакКей.

Вона розповіла, що сконструйований практично повністю з пластикових матеріалів диво-катамаран Девід Ротшильд провів через найбільш забруднені райони Тихого океану, роблячи зупинки на таких островах, як Нова Каледонія та Кірібаті.

"На жаль, щорічно внаслідок забруднення природи пластиковими відходами гинуть мільйони морських птахів і ссавців, а людство просто недооцінює цю проблему", - наголосила МакКей.

Щоглою 20-метрового катамарана, який отримав назву "Пластікі", послужила колишня іригаційна труба, а каюта, палуба і навіть вітрило були виконані з переробленого пластику. На воді це судно утримували два поплавця з 12,5 тисячі пластикових пляшок, наповнених для підвищення плавучості вуглекислим газом.

Зустріти відважних мандрівників в сіднейській гавані Дарлінг-Харбор 26 липня зібралися не тільки австралійці, але і посол США в Австралії Джеффрі Блей. Тепер катамаран "Пластікі" буде відбуксований до Національного морського музею, де протягом місяця стане частиною експозиції.

Читайте також:

Американець перетнув Ла-Манш на повітряних кульках

Найдивовижніші біологічні відкриття XXI ст.: "скромний фалос" і мочалка-кілер

Вчені розробили екологічно чисту пластмасу

Складено "чорний список" небезпечних курортів світу

ВідеоНащадок Ротшильдів перетнув океан на судні з пластикових пляшок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: