Назарбаєв призначив дату дострокових виборів президента Казахстану

Дострокові вибори президента Казахстану призначені на 3 квітня 2011 року. Наказ про це підписав президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв підписав указ про проведення дострокових виборів глави держави 3 квітня 2011 року.

"Відповідно до пункту 3-1 статті 41 Конституції Республіки Казахстан постановляю призначити позачергові вибори президента Республіки Казахстан на 3 квітня 2011 року", - говориться в документі, опублікованому в офіційних ЗМІ 4 лютого.

Центральній виборчій комісії доручено забезпечити організацію і проведення позачергових президентських виборів.

Уряду країни президент доручив вжити необхідні заходи щодо організаційного, матеріально-технічного і фінансового забезпечення позачергових президентських виборів.

Нагадаємо, 2 лютого парламент Казахстану прийняв поправки до Конституції республіки, які наділили Назарбаєва правом оголошувати дострокові президентські вибори.

Про намір провести дострокові президентські вибори 70-річний Нурсултан Назарбаєв, який керує країною понад 20 років, оголосив 31 січня - після того, як Конституційна рада визнала не відповідним конституції прийнятий парламентом закон, який передбачав проведення референдуму щодо продовження повноважень чинного президента до 2020 року замість виборів в 2012 році.

Раніше чинний президент Казахстану вже заявляв про свою готовність йти на ці вибори. При цьому він пообіцяв залишатися на посаді глави держави стільки, скільки йому дозволять народ і здоров'я.

Читайте також:

70-річний президент Казахстану зажадав створити еліксир молодості

Назарбаєв офіційно став лідером нації

Назарбаєв залишиться при владі "скільки дозволятиме здоров'я"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: