Норвегія і Гренландія заборонили польоти через виверження вулкана

Якщо виверження буде відбуватися в нинішньому темпі, до вівторка вулканічний попіл може досягти півночі Шотландії, а до четверга або до п'ятниці попіл добереться до Франції, Іспанії, Великобританії.

Гренландія частково закриє свій повітряний простір в другій половині дня понеділка у зв'язку з виверженням вулкана Грімсвотн в Ісландії.

Про це повідомляє агентство Франс Прес з посиланням на представника управління повітряних сполучень Данії Naviair Хелле Когсбелл.

Дим від вулкана Грімсвотн на південному сході Ісландії, який почав вивергатися в суботу 21 травня, піднявся в неділю на висоту до 20 кілометрів. Повітряний простір над Ісландією було тимчасово закрито, а всі внутрішні авіарейси скасовано. Трансатлантичні рейси до Ісландії перенаправляються в інші, неісландські аеропорти.

"Це простір на висоті до шести тисяч метрів на північ від міста Кулусук, південний схід від острова Констебль Пойнт (Constable Point) буде закрито для повітряного руху у зв'язку з поширенням хмари попелу від виверження вулкана в бік Гренландії", - зазначив Когсбелл.

Напередодні повідомлялося, що якщо виверження буде відбуватися в нинішньому темпі, до вівторка вулканічний попіл може досягти півночі Шотландії, а до четверга або до п'ятниці попіл добереться до Франції, Іспанії, Великобританії.

Раніше ісландські синоптики повідомляли, що вітер несе вулканічний попіл у бік Гренландії.
За словами Когсбелл, повітряний простір буде закрито о 14:00 за місцевим часом (15:00 за Києвом).

Читайте також:

Попіл від вулкана Грімcвотн досяг Норвегії, Ісландія покрита сажею

Вулканічний попіл з Ісландії знову може накрити частину Європи

Головний аеропорт Ісландії закрили через вулкан

ВідеоПопіл від вулкана Грімcвотн досяг Норвегії, Ісландія покрита сажею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: