Норвегія і Гренландія заборонили польоти через виверження вулкана

Якщо виверження буде відбуватися в нинішньому темпі, до вівторка вулканічний попіл може досягти півночі Шотландії, а до четверга або до п'ятниці попіл добереться до Франції, Іспанії, Великобританії.

Гренландія частково закриє свій повітряний простір в другій половині дня понеділка у зв'язку з виверженням вулкана Грімсвотн в Ісландії.

Про це повідомляє агентство Франс Прес з посиланням на представника управління повітряних сполучень Данії Naviair Хелле Когсбелл.

Дим від вулкана Грімсвотн на південному сході Ісландії, який почав вивергатися в суботу 21 травня, піднявся в неділю на висоту до 20 кілометрів. Повітряний простір над Ісландією було тимчасово закрито, а всі внутрішні авіарейси скасовано. Трансатлантичні рейси до Ісландії перенаправляються в інші, неісландські аеропорти.

"Це простір на висоті до шести тисяч метрів на північ від міста Кулусук, південний схід від острова Констебль Пойнт (Constable Point) буде закрито для повітряного руху у зв'язку з поширенням хмари попелу від виверження вулкана в бік Гренландії", - зазначив Когсбелл.

Напередодні повідомлялося, що якщо виверження буде відбуватися в нинішньому темпі, до вівторка вулканічний попіл може досягти півночі Шотландії, а до четверга або до п'ятниці попіл добереться до Франції, Іспанії, Великобританії.

Раніше ісландські синоптики повідомляли, що вітер несе вулканічний попіл у бік Гренландії.
За словами Когсбелл, повітряний простір буде закрито о 14:00 за місцевим часом (15:00 за Києвом).

Читайте також:

Попіл від вулкана Грімcвотн досяг Норвегії, Ісландія покрита сажею

Вулканічний попіл з Ісландії знову може накрити частину Європи

Головний аеропорт Ісландії закрили через вулкан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: