Обама вважає свою роботу найкращою в світі

Президент США заявив, що відчуває себе відповідальним за все, що відбувається у країні, - за повінь, торнадо, або, навіть, коли хтось втрачає роботу.

Президент США Барак Обама вважає свою роботу найкращою, незважаючи на економічну кризу в Штатах та пробуксовку пропонованих адміністрацією законопроектів.

"Це найкраща робота на землі. Хоча доводиться вирішувати багато важких завдань", - сказав Обама у вівторок, 16 серпня.

За його словами, "коли ти президент США, ти відчуваєш себе відповідальним за все, що відбувається". "Коли десь повінь, або торнадо, або хтось втратив роботу, в якомусь сенсі, ти відчуваєш свою відповідальність і хочеш довести, що ти дієш в інтересах американського народу", - заявив Обама.

Глава Сполучених Штатів вважає, що найцінніше в роботі президента - це можливість працювати і спілкуватися з великою кількістю людей. "Краща частина моєї роботи, це те, що я робив сьогодні. Ти вирушаєш на обід і спілкуєшся з людьми, слухаєш їх історії", - розповів Обама. Найважчим обов'язком він назвав зустрічі з родичами солдатів, загиблих під час військових операцій.

Також Обама побічно дорікнув конгресу через нездатність вирішувати внутрішньополітичні питання швидко і без довгих міжпартійних суперечок. За його словами, така поведінка не тільки неконструктивна, а й непатріотична.

"Люди заради нашої країни йдуть на неймовірні жертви. Засмучує, коли бачиш, що наші політики не настільки патріотичні, як наші солдати", - сказав президент, натякнувши на республіканців, які саме під гаслами патріотизму і турботи про країну гальмують у конгресі законопроекти адміністрації.

Відповідаючи на питання про те, який подарунок він зробить дочкам - 13-річній Малії і 10-річній Саші у випадку, якщо виграє президентські вибори у 2012 році, Обама зі сміхом сказав: "Залишу охорону у вигляді співробітників Секретної служби, для того, щоб в той час, коли хлопчики захочуть зустрічатися з Малією і Сашею, вони були оточені озброєними чоловіками".

Нагадаємо, у 2008 році, коли сенатор від Іллінойсу Барак Обама виграв вибори і став 44-м президентом США, він подарував дочкам цуценя на прізвисько Бо.

Читайте також:

У Обами з'явився серйозний конкурент - "Буш на стероїдах"

Мішель Обама: сивина чоловіка - доказ його відповідального ставлення до роботи

Обама не приїде в Україну незважаючи на запрошення Януковича

Більшість американців незадоволені станом справ в країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: