Оприлюднені раніше невідомі фото теракту 11 вересня

Фотографії Нью-Йорка з палаючими вежами Всесвітнього торгового центру зробив з вертольоту поліцейський. Дев'ять років вони не публікувалися.

Нові фотографії теракту 11 вересня. Фото NYPD Det. Greg Semendinger
Sky News
Фотографії були зроблені з вертольота
У США оприлюднили раніше невідомі фотографії теракту 11 вересня 2001 року.

Знімки Нью-Йорка з палаючими вежами Всесвітнього торгового центру, в які врізалися літаки терористів, були зроблені детективом Грегом Семендінгером з вертольота в перші години після нападу, повідомляє телеканал ABC.

Це перші фотографії з такого ракурсу. Справа в тому, що польоти в день трагедії над Нью-Йорком були заборонені. У повітря було дозволено піднятися лише кільком поліцейським вертольотам та військовим літакам.

Телеканал ABC домігся від поліцейського департаменту Нью-Йорка передачі знімків на підставі закону Про свободу інформації.

10 вересня 2009 року на сайті телеканалу Sky News був опублікований невідомий досі відеозапис, зроблений одним з очевидців терактів.

На ньому видно, як в одну з веж-близнюків Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку врізається другий літак. По небу розлітаються папери, а деякі з них долітають до людини, який зняв трагедію.

Читайте також:

Білий дім натякнув суду: організатор терактів 11 вересня повинен бути страчений

У США шахрай обіцяв за 100 млн дол. розшифрувати для ЦРУ сигнали терористів

США витратили на боротьбу з тероризмом трильйон доларів

ВідеоНові фотографії теракту 11 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: