Папа Римський допоможе священикам-педофілам покаятися

Бенедикт XVI звернеться до священиків з пастирським посланням.

Понтифік Римської католицької церкви (РКЦ) папа Бенедикт XVI оголосив під час звернення до туристів і прочан на площі святого Петра у Ватикані, що 19 березня планує підписати пастирське послання до ірландських абатів про випадки педофілії в Ірландії.

Папа висловив сподівання, що дане послання надасть "допомогу в покаянні", а також буде сприяти "зціленню і відновленню" репутації РКЦ після численних скандалів, пов'язаних з насильством над дітьми.

У той же час канцлер Німеччини Ангела Меркель запропонувала розглянути питання про виплати компенсації жертвам сексуального насильства з боку німецьких католицьких священиків.

Звертаючись до німецького парламенту, канцлер заявила, що шкоду, завдану жертвам насильства, ніколи не може бути до кінця усунути, але влада може обговорити розмір та вид можливої компенсації. За її словами, єдиний спосіб для німецького суспільства викорінити такі злочини, як сексуальне насильство над дітьми, це розслідувати усі факти про всі випадки. Також канцлер висловила здивування, що єдиним джерелом такого роду злочинів стала Католицька церква.

Усього в Німеччині відомо про 250 випадків насильства над дітьми в католицьких навчальних закладах, що трапилися у різні роки цього і минулого століть.

Читайте також:

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

Сектант-педофіл втік з французької тюрми на вертольоті

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: