Помер останній ветеран Першої світової війни

Клод Стенлі Шуль вважався також останнім з ветеранів, які воювали в обох світових війнах.

В Австралії у віці 110 років помер останній з відомих учасників бойових дій під час Першої світової війни - Клод Стенлі Шуль. Він також вважався останнім з ветеранів, які воювали в обох світових війнах.

Як повідомляється, Шуль помер у четвер, 5 травня, у ​​західноавстралийскому місті Перт, в будинку для літніх людей. На момент смерті він вважався найстарішим жителем Австралії і входив до десятки найстаріших жителів світу.

Після смерті в лютому 2011 року ветерана Першої світової війни американця Френка Баклза Клод Шуль і уродженка Великобританії Флоренс Грін вважалися найстарішими ветеранами Першої світової війни.

Однак Шуль був саме учасником бойових дій, а Грін, якій виповнилося 110 років в лютому 2011 року, не брала участі в боях, а працювала офіціанткою в жіночому підрозділі ВПС Великобританії.

Клод Шуль народився у Великобританії в 1901 році. Він почав службу у ВМС Великобританії в 1916 році і взяв участь у Першій світовій війні.

У 1926 році Шуль разом з іншими досвідченими матросами ВМС Великобританії був відправлений до Австралії в якості інструктора для одного з флотських екіпажів. Пізніше він вирішив назавжди залишитися в цій країні і став служити в австралійському військово-морському флоті.

У складі ВМС Австралії Шуль воював у Другій світовій війні. Він залишив військову службу в 1956 році і залишок життя провів у Австралії.

Шуль був одружений, у нього і його дружини, яка померла раніше, троє дітей, 11 онуків і 22 правнуків. У віці 108 років ветеран опублікував книгу.

Читайте також:

У віці 110 років помер останній американський ветеран Першої світової

У Франції перепоховали рештки останніх солдат Першої світової

В США помер пілот, який скинув атомну бомбу на Нагасакі

ВідеоПомер останній ветеран Першої світової війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: