Протодиякон РПЦ порадив семінаристам "відмісіонерити і відкатехизити" невіруючих дівчат

Протодиякон РПЦ Андрій Кураєв порадив майбутнім священикам не одружуватися із дочками священиків, а "відмісіонерювати і катехизити" невіруючих дівчат.

У блогосфері активно обговорюють слова протодиякона Андрія Кураєва, сказані на зустрічі з семінаристами: він порадив майбутнім священикам "відмісіонерювати" невіруючих дівчат.

Протодиякон спочатку порадив майбутнім священикам не одружуватися на студентках регентського відділення, тому що така дружина "дірку в голові просвердлить", так як зазвичай ці дівчата самі з родин священиків і будуть все робити, зважаючи на думку батьків.

"Я вам дам таку місіонерську раду. Ідіть у місто, на дискотеку, знайдіть там невіруючу дівчину, відмісіонерьте її, катехизіть її до знемоги", - сказав Кураєв.

Пізніше протодиякон висловив крайнє обурення тим, що слова, сказані на закритій зустрічі, були поширені по Інтернету.

Андрій В'ячеславович Кураєв - протодиякон РПЦ, професор Московської духовної академії, асистент-сумісник кафедри філософії релігії та релігієзнавства філософського факультету МДУ; письменник, богослов і публіцист, світський та церковний вчений, проповідник і місіонер , автор офіційного підручника з Основ православної культури.

Творчість і діяльність Андрія Кураєва викликають різні оцінки: від нагород за місіонерську діяльність і зусилля в справі єднання, солідарності та терпимості до звинувачення в розпалюванні міжетнічних і міжрелігійних конфліктів і негативних оцінок з боку представників як православ'я, так і інших конфесій.

Читайте також:

На Мальдівах мусульманин одружив європейців обізвавши їх "невірними свинями"

Російський священик: Інтернет - фашизм, якому не вистачає біснуватого фюрера

Патріарх Кирило благословив YouTube

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: