Путін поскаржився на "зухвалі" спроби посварити його з Мєдвєдєвим

Російський прем'єр заявив, що багато хто робив спроби з" нахабством, нахрапом і так безпардонно" внести розкол у його відносини з Мєдвєдєвим.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін відзначає "зухвалі" спроби внести розкол між ним і президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим.

Про це він сказав в інтерв'ю ведучому американського телеканалу CNN Ларрі Кінгу.

"Ви знаєте, коли ми з паном Мєдвєдєвим вирішували питання про те, як вибудовуватимемо наші відносини, про те, як нам побудувати виборчу кампанію, виборну президентську кампанію у 2008 році, то ми чудово усвідомлювали, що багато хто спробує внести розкол у наші спільні підходи до розбудови Російської держави і розвитку економіки", - сказав Путін.

"Тому що ця наша взаємодія є істотним чинником внутрішньої політики країни, але ми, відверто кажучи, навіть не підозрювали, що це робитиметься з таким нахабством, нахрапом і так безпардонно", - підкреслив він.

За словами Путіна, "заяви подібного роду націлені на те, щоб образити одного з нас, зачепити почуття власної гідності, спонукати до якихось кроків, які б зруйнували продуктивну взаємодію з управління країною".

"Маю вам сказати, що ми до цього вже звикли. І прошу всіх, хто робить такі спроби, заспокоїтися", - запевнив він.

Путін також підкреслив, що працює у тісному контакті з Мєдвєдєвим, і давно прийнято рішення, що "ми ухвалимо узгоджене рішення з приводу (президентських) виборів 2012 року на користь російського народу".

"До виборів ще досить далеко. Вони мають у нас відбутися у квітні 2012 року. Повторюю ще раз: ми консультуватимемося і ухвалимо це рішення, виходячи з економічної, соціальної, політичної ситуації в країні", - відзначив Путін.

Як повідомлялося раніше, Дмитра Мєдвєдєва та Володимира Путіна винуватили у державній зраді. Саме такі звинувачення наявні у заяві лідера незареєстрованої партії "Воля" Світлани Пеунової, яку вона подала до ФСБ.

Читайте також:

Інтерв'ю російського прем'єра: Путин: новой гонки вооружений не будет

Путіна і Мєдвєдєва звинуватили у державній зраді

Путіну пророкують повалення: "Ви вже смертельно набридли всім"

Мєдвєдєв розкритикував Путіна у своєму президентському посланні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: