Рауль Кастро запропонував обмежити президентський термін на Кубі

Брат Фіделя Кастро, у той же час, поскаржився на те, що в даний час не бачить нікого, хто міг би очолити партію і, отже, країну.

Кубинський лідер Рауль Кастро запропонував обмежити термін перебування вищих посадових осіб при владі. Про це він заявив в суботу, 16 квітня, на першому за 14 років з'їзді Комуністичної партії Куби.

"Ми прийшли до рішення, що в наших інтересах обмежити перебування вищих посадових осіб при владі до двох послідовних строків довжиною в п'ять років", - заявив Кастро.

За його словами, цей крок "можливий і необхідний в нинішній ситуації".

Поки неясно, чи мав Кастро на увазі обмеження власного перебування при владі. Він, проте, поскаржився на те, що в даний час не бачить нікого, хто міг би очолити партію і, отже, країну.

Між тим, учасники з'їзду протягом чотирьох днів повинні затвердити новий соціально-економічний курс країни. Крім того, на з'їзді буде обрано новий склад центрального комітету партії, політбюро партії та секретаріату.

Нагадаємо, що брат Рауля Кастро Фідель знаходився на чолі Куби майже п'ятдесят років. Лідер кубинської революції відійшов від справ у 2006 році через хвороби і призначив тимчасовим виконувачем обов'язків голови Державної ради свого брата. У 2008 році Фідель Кастро остаточно відмовився від цієї посади.

Читайте також:

Фідель Кастро став найпопулярнішим на Кубі блогером

Фідель Кастро вирішив знову відібрати владу у молодшого брата

Померла дружина Рауля Кастро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: