Росія побудує власну ПРО і не допустить НАТО до "червоної кнопки"

В Росії заявили, що будуватимуть власну ПРО, не звертаючи уваги на Захід, а також підкреслили, що не пустять НАТО до своєї "червоної кнопки".

Постпред РФ при НАТО Дмитро Рогозін заявив, що Росія не має наміру допускати натовських військових на свої командні пункти в разі створення спільної з альянсом системи ПРО.

"Так не буває, щоб хтось когось допускав до цієї віртуальної червоної кнопки, про яку так люблять розмірковувати деякі ЗМІ. Це неможливо", - сказав Рогозін.

"Ми не будемо ставити ні під який контроль нашу систему стратегічних ядерних сил та систему повітряно-космічної оборони. Вони будуть завжди перебувати під російським суверенним національним контролем", - наголосив постпред.

Цей же принцип, за його словами, буде працювати і в зворотному напрямку.

Рогозін також заявив, що Росія створить свою систему ПРО незалежно від того, що будуть робити в цій сфері її західні партнери.

"Що стосується нашої повітряно-космічної оборони, нашої російської ПРО, то ми її будемо створювати незалежно від того, що збираються будувати американці і натовці. Ці питання ніяк не пов'язані", - наголосив він.

Нагадаємо, на початку червня міністр оборони РФ Анатолій Сердюков попередив, що у випадку, якщо домовитися з НАТО за проектом створення єдиної європейської ПРО не вдасться, Росії доведеться розвивати власні наступальні ядерні сили.

Читайте також:

Росія провела успішний пуск ракети "Булава"

Росія проведе 10 пусків балістичних ракет у 2011 році

Витік секретної інформації: НАТО підготувало план захисту від Росії

Росія побудує перший атомний авіаносець через 12 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: