Росіяни створюють свою Силіконову долину: "Даєш щороку по одному "Гуглу"!"

Координатор Центру досліджень і розробок у підмосковному Сколково запропонував варіант девізу для російського варіанту "Силіконової долини"

Девізом російського варіанту Силікованої долини, Центру досліджень і розробок в підмосковному Сколково, стане "Даєш щороку по одному "Гуглу"!".

Таку заяву зробив координатор проекту Віктор Вексельберг, виступаючи в Держдумі РФ.

"Можливо, це занадто амбіційно, але нам би дуже цього хотілося", - сказав Вексельберг. Він також попросив депутатів зробити так, "щоб проект могли запустити вже завтра".

Вексельберг додав, що в наступні три роки на Сколково може бути витрачено 50-60 мільярдів рублів, причому не тільки державні кошти, але і "максимально залучені від партнерів", як російських, так і іноземних.

Раніше про своє бажання взяти участь у проекті вже заявили фінська корпорація Nokia і голландська група Philips. Російська влада домовилася про залучення у Сколково інвестицій з боку американської телекомунікаційної корпорацією Cisco і авіабудівного концерну Boeing, а також інших компаній.

Розпорядження про створення в країні Центру досліджень і розробок було підписано президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим у березні 2010 року. Науковим керівником проекту були обрані нобелівські лауреати Жорес Алфьоров і Роджер Девід Корнберг. Поряд з Вексельбергом координатором Сколково є також Анатолій Чубайс. До участі в проекті також притягнутий колишній глава корпорації Intel Крейг Барретт.

Нагадаємо, раніше президент Росії Дмитро Мєдвєдєв оголосив, що російський Центр розвитку нових технологій, який представники Кремля порівнюють з каліфорнійською Силіконовою долиною, буде зведено в підмосковному Сколково.

Читайте також:

Мєдвєдєву у США подарували iPhone і картину

"Інноваційний" візит до США Мєдвєдєв розпочав в гостях у Шварценеггера

Медведєв зведе під Москвою власну "Силіконову долину"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: