Російська поліція не вводитиме непристойні абревіатури

Російська поліція позбавиться від непристойних абревіатур старим способом - додасть до милозвучності кілька літер.

У Росії поліція не буде вводити скорочень Підр або ГЕЇ. Так прокоментували в МВС дискусію Володимира Путіна і брянської студентки, яка відбулася напередодні під час регіональної конференції "Єдиної Росії".

Як пояснили в МВС, позбавлятися від непристойних абревіатур поліція має намір тим же способом, яким раніше від них позбавлялася міліція. Абревіатури підрозділів поліції не будуть затверджуватися офіційно, а з'являться так само, як свого часу з'являлися короткі позначення різних підрозділів міліції.

Джерело в МВС нагадує, що зазвичай в основу абревіатури, дійсно, лягали перші літери офіційної назви департаменту чи управління. Проте в деяких випадках для милозвучності в короткі назви додавали ще кілька букв. Зокрема, так сталося з Департаментом карного розшуку, для якого стали використовувати скорочення ДепКР. Схожим чином вчинять і цього разу.

У той же час джерело "Інтерфаксу" в правоохоронних органах дало зрозуміти, що поки обговорювати конкретні абревіатури занадто рано. За його словами, вони з'являться лише після того, як буде визначено структуру підрозділів у системі МВС.

Таким чином в МВС відгукнулися на дискусію, яка виникла 3 березня в Брянську на Міжрегіональній конференції партії "Єдина Росія". Тоді до прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна звернулася представниця Бєлгородської міської спілки студентів Дарина Сібірева з питаннями про абревіатури підрозділів новостворених правоохоронних органів.

Зокрема, йшлося про абревіатури: ПІЗДЮН-поліцейський інспектор захисту дитинства і юнацтва, ПІДР - поліцейський інспектор дорожнього регулювання, "ГЕИ - государственная единая инспекция".

Читайте також:

Путін злякався, що в поліції з'являться "ПІЗДЮНи", "ПУПСи" і "ПІДоРи" (відео)

Московські активістки з гаслом "Цілуй мусора", зацілували міліцію до переляку

"Палац Путіна" несподівано пішов з молотка: його перероблять в санаторій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: