Російський олігарх очолив прокремлівську партію "Правое дело"

Члени російської партії "Правое дело" обрали своїм лідером, "царем, батьком, богом і військовим начальником" одного з найбагатших бізнесменів країни Михайла Прохорова.

Один із найбагатших бізнесменів Росії Михайло Прохоров очолив прокремлівську партію "Правое дело". Відповідне рішення було прийняте сьогодні на з'їзді політсили.

За обрання бізнесмена лідером "Правого дела" віддали голоси 107 чоловік, проти були двоє делегатів з'їзду.

На з'їзді "Правого дела" були також внесені ключові зміни до статуту партії, згідно з якими політичне об'єднання відмовилося від інституту співголов, віддавши перевагу над ним принципу управління однією людиною з необмеженими повноваженнями.

За словами члена федеральної політради партії Бориса Надєждіна, єдиноначальність - це справджена вікова надія "Правого дела". "Він цар, батько, бог і військовий начальник", - пояснив Надєждін.

У своїй першій промові в ролі голови партії Прохоров призвав соратників забути слово опозиція, пославшись на те, що воно асоціюється не з політичними силами, а деякими маргінальними групами.

Також Прохоров заявив, що "Правое дело" не мінятиме свою назву і озвучив ряд ідей, які просуватиме його партія; серед них - позбавлення від інституту повноважних представництв, повернення до виборів керівників Москви і Санкт-Петербургу, а також вибори керівництва поліції, судів, а також прокурорів і податківців.

Також, на думку Прохорова, в Держдуму варто повернути депутатів від одномандатних округів - як мінімум 25 парламентарів.

Нагадаємо, що "Правое дело" - правоцентристська політична партія, створена 16 листопада 2008 року на основі трьох партій, які декларували ліберальну спрямованість (Громадянська сила, Демократична партія Росії, Союз правих сил).

Критики партії стверджують, що вона фактично курується Адміністрацією президента РФ. Представники партії не заперечують, що вона була створена за участю Кремля, проте припускають, що партія зможе отримати політичну самостійність з обранням Прохорова лідером.

46-річний Михайло Прохоров входить до трійки найбагатших бізнесменів Росії. Його статки журнал Forbes оцінив у 18 мільярдів доларів.

Читайте також:

Російський олігарх Прохоров вирішив очолити прокремлівську партію

Російський олігарх викупить українське золото у американців

За рік кількість мільярдерів в Росії зросла у півтора рази

У Росії праві створили нову партію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: