Таджицьким дітям заборонили молитися в мечеті та дивитися порно

У Таджикистані набув чинності скандальний закон про виховання дітей, за яким молоді забороняється ходити до мечетей, нічних клубів і дивитися порнографію.

Президент Таджикистану Емомалі Рахмон схвалив закон, який забороняє неповнолітнім молитися в мечеті (до 18 років), робити татуювання і дивитися порнографію (до 20 років).

Закон "Про відповідальність батьків за виховання і навчання дітей" глава держави підписав попри критику з боку активістів правозахисних організацій, релігійних лідерів і опозиції.

Документ включає в себе перелік обов'язків батьків - на них покладається відповідальність за виховання дітей у дусі гуманізму, патріотизму та поваги як національних, так і загальнолюдських цінностей, передає BBC.

Зокрема, в законі обумовлено, що батьки зобов'язані "не допускати участі дітей в діяльності релігійних об'єднань, за винятком дітей, які офіційно навчаються в релігійних установах". Таким чином уряд розраховує послабити вплив ісламу в країні.

Противники закону наполягають на тому, що він є втручанням у приватне життя і позбавляє осіб віком до 18 років можливості практикувати іслам.

Окрім заборони на ходіння в мечеті і церкви, президент Таджикистану запровадив низку додаткових обмежень в життя молоді. Так, дівчатам та юнакам віком до 20 років заборонено носити ювелірні прикраси за винятком сережок, робити татуювання, відвідувати нічні клуби і дивитися або читати твори, які "поширюють жорстокість і порнографію".

Закон не обумовлює можливе покарання за порушення нових норм.

Читайте також:

Експерти: світовий тероризм докотився до території колишнього СРСР

В Ірані чоловікам заборонили носити шорти і прикраси на шиї

В Азії мусульманки створили клуб покірних дружин і вчать правильно займатися сексом

Влада Таджикистану зобов'язала громадян здавати гроші на будівництво ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: