Теплохід "Булгарія" потонув за три хвилини

Теплохід "Булгарія" потонув за три хвилини, за висновками Слідчого комітету РФ. Раніше про це говорили очевидці трагедії.

Теплохід "Булгарія" затонув за три хвилини. Про це розповіли очевидці трагедії. Пізніше цю інформацію підтвердив Слідчий комітет РФ.

Один із пасажирів "Булгарії" Микола Чернов розповів, що теплохід був старий. У момент катастрофи на Волзі лютувала гроза, в якийсь момент судно просто завалилося на правий борт і моментально, ледь не за 3 хвилини потонуло.

КАТАСТРОФА ТЕПЛОХОДА НА ВОЛЗІ: БІЛЬШЕ СОТНІ ЖЕРТВ ТА ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ

"На теплохід "Арабелла", що йшов слідом за "Булгарією" було прийнято 76 людей (53 пасажири і 23 члени команди та екіпажу), врятованих переправили до Казані. Крім того, 3 особи були врятовані іншими судами та силами МНС, кілька людей самостійно дісталися до берега ", - наголошується в повідомленні Приволзького слідчого управління по транспорту Слідчого комітету РФ.

У повідомленні також зазначено, що рятівні човни на воду не встигли спустити, проте були використані надувні рятувальні плоти та рятувальні жилети.

Нагадаємо, двопалубний дизель-електрохід "Булгарія", побудований в 1955 році в Чехословаччині, затонув у неділю під час шторму в Куйбишевському водосховищі на території Татарстану в трьох кілометрах від берега. Туристичне судно прямувало з міста Болгар в Казань.

З 208 осіб, що знаходилися на борту, вдалося врятувати 79. За останніми даними, водолази підняли з дна тіла вже 71 загиблого під час аварії.

Після катастрофи президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив перевірити всі транспортні засоби, що перевозять пасажирів.

Все про катастрофу "Булгарії" читайте тут.

Читайте також:

Радист "Булгарії": подати сигнал SOS було неможливо

У фатальний круїз на Волзі вирушили не всі, хто був у списках

Водолази знайшли у трюмі теплохода "Булгарія" від 30 до 40 тіл дітей

Очевидець катастрофи на Волзі: теплохід тонув під музику, люди борсалися в мазуті

ВідеоПошукова операція на місці затонулого судна "Булгарія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: