Тверський суд Москви відмовив двом лесбіянкам в реєстрації шлюбу

Тверський суд Москви визнав законною відмову РАГСу зареєструвати одностатевий шлюб. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Тверськой суд Москви відхилив скаргу двох москвичок, що просили визнати дії РАГСу незаконними і зобов'язати його зареєструвати їх шлюб.

"Відмовити в задоволенні заяви про оскарження відмови реєстрації шлюбу двох осіб однієї статі", - оповістила рішення суддя.

У травні Ірина Федотова і Ірина Шипітько подали заяву в Тверський РАГС Москви, проте в реєстрації їм відмовили, відзначивши, що основним принципом одруження в Росії є союз чоловіка і жінки.

На думку представника позивальниць Миколи Алексєєва, дане формулювання лише підкреслює рівноправ'я статей. У суді він відзначив, що є підстави, що перешкоджають вступу в союз, проте в них не прописана заборона на одностатеві шлюби. Він також відзначив, що подібної заборони немає і в інших нормативних актах.

Позивальниці заявили, що 23 жовтня мають намір зареєструвати шлюб в канадському Торонто. "Потім ми будемо вимагати визнання шлюбу в Росії", - сказала Федотова.

Читайте також:

Лесбос судиться з лесбіянками

Кейт Хадсон переконує, що вона не лесбіянка

Новий уряд Ісландії очолила колишня стюардеса-лесбіянка

ВідеоЛесбіянки вимагають зареєструвати їх шлюб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: