У Бельгії пропонують змивати покійників в каналізацію

Бельгійські підприємці пропонують утилізовувати тіла і змивати їх у каналізацію. Цей метод вивчається і в ЄС, і, якщо пропозиція буде схвалена, змивати покійників будуть по всій Європі.

Бельгійські підприємці планують розщеплювати тіла померлих і змивати їх у каналізацію.

На думку авторів цього методу, у нього є кілька переваг: це менш витратно, ніж поховання на кладовищі, і практично не завдає шкоди навколишньому середовищу на відміну від крематоріїв. Для повного розчинення тіла в лужному розчині потрібно майже 3 години.

Представник фламандської Асоціації підприємців розповів, що тіло після приміщення в контейнер для утилізації перетвориться на попіл і рідину, які можуть бути злиті в каналізаційну систему, і потім потраплять на очисні споруди.

Влада Бельгії ще обговорює можливість подібної утилізації. Вивчається цей метод і в ЄС, і, якщо пропозиція буде схвалена, "змивати" покійників будуть по всій Європі.

У свою чергу противники ідеї порівнюють її авторів з Франкенштейном і звинувачують у черствості.

У публікації також відзначається, що "розчинення покійників" нещодавно було узаконено в шести штатах США - Мені, Колорадо, Флориді, Міннесоті, Орегоні і Меріленді.

Однак, незважаючи на мінімум витрат, цей спосіб утилізації тіл є неекономічним, так як не використовує можливості, які дають останки людського тіла. Як запропонувала біолог зі Швеції Сюзанна Вііг, з них можна робити дуже хороший компост.

"Від початку було задумано природою, що померлі залишаються лежати на землі, стають здобиччю тварин і поступово перетворюються в грунт", - зазначає вона. Тому тіла померлих людей слід перетворювати на компост, на якому їхні родичі можуть замість пам'ятника виростити квіти, які і є найкращим пам'ятником.

Для створення такого компосту рештки померлих заморожують при температурі мінус 196 градусів, потім за допомогою механічного трясіння їх перетворюють на крупнозернистий порошок, який висушують і очищають від домішок металів.

У результаті від тіла вагою 75 кг залишається близько 25 кг гранульованого порошку світло-рожевого кольору, який можна використовувати як добриво.

Цю технологіє вже запатентовано в 35 країнах.

Читайте також:

Тисячі покійників в США помилково отримали грошову допомогу

Рідні 4 роки не помічали труп брата в сусідній кімнаті

В Таїланді рятували слона, що провалився в люк на дорозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: