У Мексиці збудували місто, де можна буде пережити "кінець світу"

Група італійців звела на півострові Юкатан місто Лас-Агілас, стіни якого захищають від різкої зміни температур, радіації, вогню або повеней.

На півострові Юкатан у північній Мексиці звели загадкове місто, яке має врятувати своїх мешканців від усіляких катастроф, у тому числі глобального апокаліпсису.

Місто збудувала група італійців з 70 людей (їхні імена поки що не встановлені), які вирішили врятуватися від зустрічі з кінцем світу - за твердженням прихильників теорії катастроф, він має наступити в 2012 році.

Два роки тому на Юкатані були придбані 800 га землі, і через кілька місяців там було побудоване місто в мініатюрі, Лас-Агілас.

Як пише італійська La Stampa, містечко оточують гори і ліси. Поруч розташовано стародавнє поселення майя Кіуік. Воно додає ще більше таємничості атмосфері тривожного очікування, яка панує в окрузі.

Лас-Агілас був зведений за проектом місцевого архітектора Карини Валле. 24 будівлі мають стіни товщиною 60 см, виконані із спеціальних матеріалів, здатних захищати від різкої зміни температур, радіації, вогню або повеней. Архітектор заявила, що "італійці не думають, що настане кінець світу, але 2012 рік, згаданий в прогнозах майя, може бути роком катастроф, тому вони і вирішили сховатися тут, щоб захиститися".

Головою проекту є італійський психолог, яка зараз перебуває у Веракрусі, де, за даними місцевої преси, "накопичує духовну енергію".

Містечком і мешканцями зацікавилися також імміграційна влада та центри з розслідування сектантської діяльності. В результаті слідства було встановлено, що деякі італійці уже запросили або навіть отримали мексиканське громадянство.

Італійці рідко залишають свій притулок. За версією мера сусіднього містечка, це багаті люди, вони збудували гарні будинки.

До речі, фірма Matex Security Projects, зареєстрована в Італії, будує антиапокаліптичні бункери - справжнісінькі притулки на випадок атомного удару, повеней, хімічних і бактеріологічних атак. За заявами Matex, з наближенням 2012 року вже тисяча людей замовили персоналізовані проекти доволі дорогих бункерів.

Читайте також:

Через сто років на Землі не залишиться жодної людини

Атлантиду майя знайшли на дні озера в Гватемалі

Старійшини майя "скасували" кінець світу в 2012 році

Вчені знайшли найбільш безлюдне місце на Землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: