У Мексиці встановлений рекорд за кількістю вбивств за добу

Це є найвищий кримінальний показник з тих пір, як три роки тому до влади прийшов нинішній президент Феліпе Кальдерон.

Сумний рекорд зареєстрований в Мексиці за кількістю вбивств, скоєних протягом однієї доби в різних районах країни.

Напередодні в країні в результаті насильства загинули 69 людей, що є найвищим кримінальним показником з тих пір, як три роки тому до влади прийшов нинішній президент Феліпе Кальдерон.

За десять днів, що пройшли з початку нового року, в Мексиці вже сталося 283 вбивства.

Найбільше число вбивств, що відбулися в суботу, 9 січня, зареєстровано в місті Сьюдад Хуарес, розташованому на кордоні з США. Там в результаті вилазок організованої злочинності загинули 26 осіб, незважаючи на те, що в цей населений пункт для забезпечення громадської безпеки влада вже давно відрядила додаткові підрозділи армії і поліції.

Раніше "чорним днем" у кримінальній хроніці країни вважалося 17 серпня минулого року, коли від рук злочинців загинуло 57 людей.

Сьюдад Хуарес, в якому діють озброєні угрупування наркомафії, вважається "кримінальною столицею" Мексики. За підсумками минулого року там зареєстровано більше 2,6 тисячі вбивств, що складає 34% від 7,7 тисячі загиблих у результаті насильства на всій території країни протягом 2009 року.

Відразу після приходу до влади Кальдерон оголосив війну організованій злочинності в Мексиці, направивши великі підрозділи армії і поліції в ті райони країни, де відзначається найбільш небезпечна криміногенна обстановка.

Проте, за даними місцевих ЗМІ, незважаючи на вжиті заходи, за останні три роки в республіці від рук бойовиків злочинних угруповань загинуло вже більше 16 тисяч людей.

Читайте також:

Заарештовано лідера одного з найбільших наркокартелів Мексики

У Мексиці розстріляли зібрання анонімних алкоголіків

Звільнений американець розстріляв працівників офісного центру у Флориді

Військовий психіатр в Техасі розстріляв солдатів з криками "Аллах Акбар!"

ВідеоУ Мексиці встановлений рекорд за кількістю вбивств за добу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: