У Молдові увічнили пам'ять румунського соратника Гітлера

У селищі Кодру під Кишиневом на честь нацистського злочинця Іона Антонеску цілий квартал назвали "Вілла Антонеску".

Влада селища Кодру, що входить до складу муніципія Кишинев, проголосували за увічнення пам'яті нацистського злочинця Іона Антонеску.

Місцева рада Кодру ухвалила рішення про присвоєння цілому кварталу цього населеного пункту назви "Вілла Антонеску" - на честь Іона Антонеску, одіозного румунського прем'єр-міністра, під чиїм керівництвом країна воювала на боці фашистської Німеччини під час Другої світової війни.

"На цій вулиці під №130 розташована будівля, яку в народі називають "Вілла Антонеску". Назви у вулиці немає, всі жителі кажуть: "Це там, де вілла Антонеску". Назва прижилася", - пояснив примар (голова) селища Віталій Мазур.

"Я дізнався, що Антонеску тут дійсно зупинявся. Мене не бентежить, що вулиця буде носити ім'я маршала Антонеску, мені головне, щоб "швидка", поліція, пожежники знали, куди їхати і за якою адресою. Нехай мешканці самі вирішують, як назвати вулицю, але якщо назва "Вілла Антонеску" прижилася, навіщо її змінювати? Виникне плутанина у людей. Мешканці самі повинні вирішити, як назвати вулицю", - підкреслив Мазур.

Читайте також:

В.о. президента Молдови розпустив парламент

Молдова нагородила людей, які брали участь в нападі на Придністров'я

Молдавський суд скасував День радянської окупації

У купах сміття біля парламенту Молдови знайшли оригінал Декларації незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: