У Москві під час замаху на Діда Хасана проходила сходка авторитетів

Приблизно в той же час, коли було вчинено замах на Аслана Усояна (Діда Хасана), в караоке-барі було затримано 24 учасника злодійської сходки.

У Москві в той самий час, коли було вчинено замах на Діда Хасана, співробітники карного розшуку накрили сходку злодіїв у законі і кримінальних авторитетів.

"Минулого четверга о 20:45, приблизно в той же час, коли було вчинено замах на Аслана Усояна (Діда Хасана), в караоке-барі, розташованому в Багратіоновському проїзді, будинок 16, було затримано 24 учасника злодійської сходки", - повідомило джерело в правоохоронних органах столиці.

Він зазначив, що серед затриманих співробітниками МУРу і департаменту кримінального розшуку МВС РФ представників кримінального співтовариства виявилися троє злодіїв у законі.

Зокрема, був затриманий уродженець Тбілісі Мамука Мікеладзе (1966 року народження), а також уродженці Абхазії: 36-річний Гела Кардава і його 32-річний брат Гізо.

"Крім того, на сходці були присутні кримінальні авторитети з солнцевського і Кунцевській злочинних угруповань - Юрій Єсін на прізвисько Самоскид, Микола Ботінкін на прізвисько Черевик і молдавський авторитет Григорій Карамалак на прізвисько Болгар", - повідомили в правоохоронних органах, додавши, що, за деякими даними , "частини злодіїв, присутніх на сходці, вдалося сховатися".

За наявною інформацією, на зустрічі обговорювалися питання розділу сфер впливу злочинних угруповань, а також конфлікт Гели Кардави з іншими злодіями.

Пізніше всі затримані були відпущені. Повідомляється також, що "Дід Хасан знав про сходку, але його присутність на ній не була потрібна".

Читайте також:

Дід Хасан одужує, його охороняє понад сто осіб

Кілера, який стріляв у Діда Хасана, зафіксували камери спостереження

Дід Хасан зізнався, що не має уявлення, хто його замовив

У Діда Хасана стріляли із Калашникова

У Москві скоєно замах на кримінального авторитета Діда Хасана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: