В Росії відмовилися розвінчувати культ Сталіна

Глава Ради з прав людини при російському президентові запевнив комуністів, що "полювання на відьом" починати ніхто не збирається.

Глава Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов спростував слова лідера КПРФ Геннадія Зюганова про те, що в Росії готується кампанія з десталінізації.

"Пан Зюганов хотів би зробити нашу Раду антикомуністичним монстром. На превеликий жаль, нічим не можемо йому допомогти", - зазначив Федотов.

За словами Федотова, на січневій зустрічі Ради з президентом Дмитром Мєдвєдєвим обговорюватиметься більш широка тема - подолання наслідків тоталітарного режиму у свідомості суспільства.

Він повідомив, що мова буде йти про підвищення розмірів компенсацій жертвам політичних репресій та увічнення їх пам'яті.

Як зазначив Федотов, незважаючи на заяви Зюганова, Рада не пропонує забороняти відповідну символіку. Не планується також забороняти колишнім членам КПРС працювати державними службовцями.

"Ніхто не збирається починати полювання на відьом", - підкреслив він.

На думку Федотова, виступ Зюганова може бути пов'язаний з наближенням президентських виборів у Росії та спробами лідера комуністів мобілізувати свій електорат.

Днем раніше Геннадій Зюганов заявив, що в січні Рада при президенті буде розглядати питання про Йосипа Сталіна. Слідом за цим, за даними лідера комуністів, буде оприлюднено проект указу президента, "спрямованого на здійснення комплексних заходів щодо десталінізації суспільства".

Читайте також:

Росія поклала вину за Катинську трагедію на Сталіна

Литва почне трибунал над сталінізмом

Путін порівняв лідера російських комуністів з Бабою-Ягою

У Києво-Печерській Лаврі освятили ікону із зображенням Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: