У Нігерії на Різдво здійснено теракт та напад на християнський храм

Група невідомих, імовірно, членів радикальної секти "Боко Харам", яка бореться за введення шаріату на всій території Нігерії, оточила храм і відкрила стрілянину.

 У ніч на суботу, 25 грудня, на півночі Нігерії, в районі міста Майдугурі ісламістські бойовики спробували напасти на християнський храм, де проходила різдвяна меса. У п'ятницю ввечері, 24 грудня, у місті Джос в центральній частині Нігерії стався вибух. Постраждали

Група невідомих, імовірно, членів радикальної секти "Боко Харам", яка бореться за введення шаріату на всій території Нігерії, оточила храм і відкрила стрілянину. Поліцейський патруль відкрив у відповідь вогонь, бойовики втекли. Ніхто з присутніх у храмі не постраждав.

Трохи раніше, у п'ятницю ввечері, 24 грудня, у селі неподалік від міста Джос в центральній частині Нігерії стався вибух. 11 осіб загибло, кількість постраждалих, за даними різних джерел, коливається від 8 до 20 осіб. Причини вибуху поки встановити не вдалося.

Місто Джос фактично знаходиться на лінії, що відокремлює християнський та анімістичний південь від мусульманської півночі.

У березні в центральній частині Нігерії сталися криваві міжрелігійні зіткнення, загинули не менше 500 чоловік. Зіткнення також відбулися недалеко від Джоса. Причиною трагедії стала війна між групами місцевих християн і мусульман.

Жертвами аналогічних зіткнень в середині січня 2010 року стали, щонайменше, 326 осіб.

Читайте також:

В Єгипті сталися сутички християн з поліцією, одна людина загинула

У Багдаді здійснено напад на християнську громаду

Християнські екстремісти готували війну з урядом США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: