У справі про вбивство Політковської з'явився "український слід"

Організатором вбивства, за версією слідства, є чеченський підприємець Лом-Алі Гайтукаєв, який нині відбуває 15-річний термін за замах на вбивство в Україні в 2006 році.

Колишній начальник відділення оперативно-пошукового управління ГУВС Москви Дмитро Павлюченков, якого звинувачують в організації убивства журналістки Ганни Політковської, уклав досудову угоду із слідством і дав докладні свідчення

Завдяки угоді Павлюченкову буде пред'явлено легше звинувачення, пише газета "КоммерсантЪ".

Тепер організатором вбивства, за версією слідства, є чеченський підприємець Лом-Алі Гайтукаєв, який нині відбуває 15-річний термін за замах на вбивство в Україні в 2006 році.

За даними слідства, доручення учасникам групи, створеної для вбивства Політковської, Гайтукаєв віддавав через стільниковий зв'язок із СІЗО.

За даними видання, в рамках досудової угоди Павлюченков назвав і ім'я можливого замовника вбивства Ганни Політковської, який нині перебуває за межами РФ.

Газета зауважує, що Гайтукаєв "не з тих людей, які розмовляють із слідством", тому свідчення Павлюченкова на замовника він не підтвердить.

Читайте також:

Слідство встановило замовника вбивства Анни Політковської

Затримано підполковника міліції, що організував вбивство Політковської

У Чечні затриманий імовірний вбивця Політковської

За вбивство Політковської заплатили 2 млн. дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: