У Туреччині буде заарештовано трьох винуватців отруєнь підробленим алкоголем

Двоє барменів та один із співвласників яхти, під час прогулянки на якій отруїлися росіяни, тепер будуть перебувати під вартою.

Турецький суд видав ордери на арешт трьох осіб, причетних до отруєння російських туристів метиловим спиртом, який містився в підробленому віскі Mister Burdon.

Всі вони вже проходили у справі як підозрювані і були відпущені під заставу, а тепер будуть перебувати під вартою. Це два бармена, які працювали на яхті, і один з її співвласників.

Як повідомлялося раніше, прокуратура Туреччини назвала масове отруєння росіян зумисним вбивством. Люди, поівшіе туристів метанолом, знали, що це смертельно небезпечна отрута.

Нагадаємо, інцидент з отруєння росіян стався 27 травня.

Після морської прогулянки на яхті "Orhan-5" турецької компанії Orhan Denizcilik Marina Tourism and Ticaret, організованою для групи з майже 70 туристів, 22 росіянина відчули себе погано.

Людей мучили нудота, блювота, головний біль і галюцинації. Незабаром четверо з них померли: Марія Шаляпіна, Айгуль Заляева та Олександр Жучков померли в турецьких лікарнях, а Марина Шевельова - в московській клініці. Дві росіянки як і раніше знаходяться в лікарнях Анталії та Москви у стані різного ступеня тяжкості (одна з них, Вікторія Миколаєва, в комі).

Згідно з даними дослідження мінсільгоспу Туреччини, причиною отруєння став підроблений віскі Mister Burdon, в якому отруйного метилового спирту було в три рази більше норми.

Читайте також:

У Туреччині вилучили сім тисяч пляшок підробленого алкоголю

У Туреччині від отруєння алкоголем помер четвертий російський турист

Туреччина назвала отруєння росіян алкоголем зумисним убивством

У Туреччині після смерті російських туристів заарештовано 22 людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: