У Туреччині після смерті російських туристів заарештовано 22 людини

Після отруєння російських туристів у Туреччині підробленим алкоголем поліція затримала 22 людини.

Кількість підозрюваних в отруєнні російських туристів у Туреччині підробленим алкоголем, затриманих місцевою владою, становить 22 людини. Вони були причетні до діяльності підпільного виробництва алкогольної продукції, а також нелегального складу, знайденого в портовому місті Мерсин, що на південному сході Туреччини.

На складі влада виявила близько семи тисяч пляшок підроблених алкогольних напоїв, а також спеціальне обладнання по їх розливу.

Інцидент, за фактом якого слідчі РФ порушили три кримінальні справи, стався 27 травня.

Після морської прогулянки на яхті "Orhan-5" турецької компанії Orhan Denizcilik Marina Tourism and Ticaret, організованою Mostravel для групи з майже 70 туристів, 22 росіянина відчули себе погано.

Людей мучили нудота, блювота, головний біль і галюцинації. Незабаром четверо з них померли: Марія Шаляпіна, Айгуль Заляева та Олександр Жучков померли в турецьких лікарнях, а Марина Шевельова - в московській клініці. Дві росіянки як і раніше знаходяться в лікарнях Анталії та Москви у стані різного ступеня тяжкості (одна з них, Вікторія Миколаєва, в комі).

Згідно з даними дослідження мінсільгоспу Туреччини, причиною отруєння став підроблений віскі Mister Burdon, в якому отруйного метилового спирту було в три рази більше норми.

Передбачається, що напій був ввезений в країну з не визнаної ніким, крім самої Туреччини, Турецької Республіки Північного Кіпру фірмою "Жасмин". Там же категорично відкидають звинувачення, що отрута потрапила на курорт з їх території.

Розповсюдженням небезпечного алкоголю займалася компанія "Бірлік Гидан", яка встигла продати близько 12 тисяч пляшок.

Поліцейські операції, що послідували за масовим отруєнням російських туристів, розгорнулися в Анталії, Кемері, Каш, Бельдібі, Текірові і на інших курортах півдня Туреччини.

Читайте також:

У Туреччині вилучили сім тисяч пляшок підробленого алкоголю

У Туреччині від отруєння алкоголем помер четвертий російський турист

Названо офіційну причину смерті росіянок у Туреччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: